Ograniczenia w kursowaniu – aktualizacja

Marzec 12, 2020

Ograniczenia w kursowaniu w związku z sytuacją epidemiologiczną.

Szanowni Pasażerowie,
ze względu na rozprzestrzeniającą się epidemię koronawirusa, która tak nagle nas wszystkich zaskoczyła, jesteśmy zmuszeni TYMCZASOWO ograniczyć kursowanie naszych linii autobusowych.

  • Wszystkie nasze połączenia na linii KATOWICE – KRAKÓW – ZAKOPANE  od dnia 16 marca do 8 kwietnia 2020 r. (włącznie) zostają ODWOŁANE ! Od czwartku 9 kwietnia 2020 r. planujemy wznowienie regularnego CODZIENNEGO kursowania zgodnie z rozkładem jazdy.
  • Linia BUKOWINA TATRZAŃSKA – ZAKOPANE – CHOCHOŁÓW – DOLNY KUBIN kursuje bez ograniczeń wyłącznie na odcinku polskim. Zgodnie z rozkładem jazdy realizowane są połączenia na trasie BUKOWINA TATRZAŃSKA – ZAKOPANE – CHOCHOŁÓW, natomiast na odcinku transgranicznym CHOCHOŁÓW Granica Państwa – DOLNY KUBIN kursy są ODWOŁANE ! Sytuacja ma związek z zamknięciem granic zarówno przez słowacki jak i polski rząd. Wznowienie kursów jest uzależnione od decyzji władz. O szczegółach będziemy informować na bieżąco.

Dodatkowo, chcielibyśmy poinformować, że dbamy o odpowiednią sterylność naszych pojazdów, są one na bieżąco czyszczone i dezynfekowane. Nasi kierowcy otrzymali informacje jakie procedury bezpieczeństwa należy zachować podczas podróży. Prosimy naszych Pasażerów o stosowanie się do zaleceń służb epidemiologicznych.

Trzymajcie się zdrowo i do zobaczenia na pokładzie!

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl