Ograniczenia w kursowaniu – aktualizacja

Marzec 12, 2020

Ograniczenia w kursowaniu w związku z sytuacją epidemiologiczną.

Szanowni Pasażerowie,
ze względu na rozprzestrzeniającą się epidemię koronawirusa, która tak nagle nas wszystkich zaskoczyła, jesteśmy zmuszeni TYMCZASOWO ograniczyć kursowanie naszych linii autobusowych.

  • Linia KATOWICE – KRAKÓW – ZAKOPANE zostaje od dnia 16 marca aż do odwołania TYMCZASOWO ZAWIESZONA! Termin wznowienia kursów to 23 maja 2020. Więcej informacji można uzyskać również za pomocą naszej infolinii – nr tel: 532 784 111.
  • Linia BUKOWINA TATRZAŃSKA – ZAKOPANE – CHOCHOŁÓW – DOLNY KUBIN kursuje bez ograniczeń wyłącznie na odcinku polskim. Zgodnie z rozkładem jazdy realizowane są połączenia na trasie BUKOWINA TATRZAŃSKA – ZAKOPANE – CHOCHOŁÓW, natomiast na odcinku transgranicznym CHOCHOŁÓW Granica Państwa – DOLNY KUBIN kursy są ODWOŁANE ! Sytuacja ma związek z zamknięciem granic zarówno przez słowacki jak i polski rząd. Wznowienie kursów jest uzależnione od decyzji władz. O szczegółach będziemy informować na bieżąco.

Dodatkowo, chcielibyśmy poinformować, że dbamy o odpowiednią sterylność naszych pojazdów, są one na bieżąco czyszczone i dezynfekowane. Nasi kierowcy otrzymali informacje jakie procedury bezpieczeństwa należy zachować podczas podróży. Prosimy naszych Pasażerów o stosowanie się do zaleceń służb epidemiologicznych.

Trzymajcie się zdrowo i do zobaczenia na pokładzie!

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl