Liniowy rozkład jazdy Katowice – Kraków – Zakopane

Rozkład jazdy

1 Maja - 30 Czerwca
1 Maja - 30 Czerwca

Konieczna rezerwacja miejsc - bilety na tę linię należy zakupić przed odjazdem autobusu (online lub w kasach biletowych). Sprzedaż u kierowcy ograniczona.

Kierunek Zakopane
Dni kursowania
Od czwartku do niedzieli To połączenie jest obsługiwane w czwartki, piątki, soboty i niedziele oraz 01.05.
Katowice - Dworzec PKS
Odjazd
06:50
Mysłowice - Bończyka
07:00
Sosonowiec - Niwka Kościół
07:05
Jaworzno - Osiedle Stałe
07:15
Jaworzno - Leopold
07:18
Kraków - Terminal autobusowy Podgórze SKA
08:25
Czarny Dunajec - Droga Wojewódzka
10:00
Chochołów - Kościół
10:07
Chochołowskie Termy - Parking
10:10
Witów - Szkoła
10:13
Witów - Witów Ski
10:15
Dolina Chochołowska - Skrzyżowanie
10:20
Kościelisko - Dolina Kościeliska
10:25
Zakopane - Targowica
Przyjazd
10:35
Kierunek Kraków i Katowice
Dni kursowania
Od czwartku do niedzieli To połączenie jest obsługiwane w czwartki, piątki, soboty i niedziele oraz 01.05.
Zakopane - Targowica
Odjazd
15:55
Kościelisko - Dolina Kościeliska
16:05
Dolina Chochołowska - Skrzyżowanie
16:08
Witów - Witów Ski
16:13
Witów - Szkoła
16:15
Chochołowskie Termy - Parking
16:25
Chochołów - Kościół
16:28
Czarny Dunajec - Droga Wojewódzka
16:35
Kraków - Terminal autobusowy Podgórze SKA
18:15
Jaworzno - Leopold
19:12
Jaworzno - Osiedle Stałe
19:15
Sosnowiec - Niwka Kościół
19:25
Mysłowice - Bończyka
19:30
Katowice - Dworzec PKS
Przyjazd
19:40

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl