Wypad w Tatry?

Bezpośredni autobus do Doliny Kościeliskiej i Tatr

Dolina Kościeliska to najpopularniejsza dolina w Tatrach. Dolina obfituje w ciekawe formy skalne i jaskinie. Warto tu odwiedzić Wąwóz Kraków, Smreczyński Staw i schronisko na Hali Ornak. Trasa turystyczna w dolinie dostępna jest całorocznie. To również miejsce początkowe do wypadów na kilka tatrzańskich szczytów.

6159991410_2d2e44ccc3_o 518762235_625dca666f_o

Nowa linia z Krakowa lub Katowic

Autobusem teraz można dojechać bezpośrednio pod bramę do Doliny Kościeliskiej.

Nie trać czasu na szukanie miejsca postojowego, zaoszczędź na kosztach parkowania i pojedź w Tatry wygodnie i ekologicznie transportem publicznym.

Wygodny dojazd pod same wejście do Doliny Kościeliskiej
Wygodny dojazd pod same wejście do Doliny Kościeliskiej
Przyjazd rano i powrót po południu
Przyjazd rano i powrót po południu
Bezpośrednie ekspresowe połączenie
Bezpośrednie ekspresowe połączenie
Zniżki dla dzieci, studentów, seniorów i grup już od 3 osób
Zniżki dla dzieci, studentów, seniorów i grup już od 3 osób
Oferta specjalna dla grup powyżej 15 osób - zapraszamy do kontaktu
Oferta specjalna dla grup powyżej 15 osób - zapraszamy do kontaktu
Zebra Bus

Rozkład jazdy

1 Maja - 1 Września
1 Maja - 1 Września

Konieczna rezerwacja miejsc - bilety na tę linię należy zakupić przed odjazdem autobusu (online lub w kasach biletowych). Sprzedaż u kierowcy ograniczona.

Do Kościeliska i Zakopanego
Codziennie To połączenie jest obsługiwane codziennie.
Katowice - Dworzec PKS
Odjazd
06:50
Mysłowice - Bończyka
07:00
Sosonowiec - Niwka Kościół
07:05
Jaworzno - Osiedle Stałe
07:15
Jaworzno - Leopold
07:18
Kraków - Terminal autobusowy Podgórze SKA - peron 8
08:25
Czarny Dunajec - Droga Wojewódzka
10:00
Chochołów - Kościół
10:07
Chochołowskie Termy - Parking
10:10
Witów - Szkoła
10:13
Witów - Witów Ski
10:15
Dolina Chochołowska - Skrzyżowanie
10:20
Kościelisko - Dolina Kościeliska
10:25
Zakopane - Krupówki (Targowica)
Przyjazd
10:35
Z Kościeliska i Zakopanego
Codziennie To połączenie jest obsługiwane codziennie.
Zakopane - Krupówki (Targowica)
Odjazd
15:55
Kościelisko - Dolina Kościeliska
16:05
Dolina Chochołowska - Skrzyżowanie
16:08
Witów - Witów Ski
16:13
Witów - Szkoła
16:15
Chochołowskie Termy - Parking
16:25
Chochołów - Kościół
16:28
Czarny Dunajec - Droga Wojewódzka
16:35
Kraków - Terminal autobusowy Podgórze SKA - peron 8
18:15
Jaworzno - Leopold
19:12
Jaworzno - Osiedle Stałe
19:15
Sosnowiec - Niwka Kościół
19:25
Mysłowice - Bończyka
19:30
Katowice - Dworzec PKS
Przyjazd
19:40

Bilety

Cennik

Cennik

Katowice - Kościelisko
Adult 37,90 zł
Child 22,70 zł
Kraków - Kościelisko
Adult 26,90 zł
Child 16,10 zł
Mysłowice - Kościelisko
Adult 37,90 zł
Child 22,70 zł
Sosnowiec - Kościelisko
Adult 37,90 zł
Child 22,70 zł
Jaworzno - Kościelisko
Adult 37,90 zł
Child 22,70 zł
Zniżki:

Zniżki:

discount_1
Dzieci poniżej 15 lat - 40% zniżki

Wymagany dokument poświadczający wiek dziecka - do okazania kierowcy.

discount_2
Studenci i uczniowe do 26 lat - 15% zniżki

Wymagana ważna legitimacja studencka lub uczniowska - do okazania kierowcy.

discount_3
Seniorzy powyżej 60 lat - 15% zniżki

Wymagany dokument poświadczający wiek - do okazania kierowcy.

discount_4
Zniżka grupowa od 3 osób - 10% zniżki dla całej grupy

Zniżka obowiązuje od całej grupy. Zniżki można łączyć.

15
Grupowa oferta specjalna 15+ - tańszy przejazd

Grupy powyżej 15-osób zapraszamy do kontaktu z nami.

Gdzie kupić?

Gdzie kupić?

Bilet online
buy_icon_1 Kup bilet
Stacjonarne punkty sprzedaży
buy_icon_2 Sprawdź szczegóły
buy_icon_3
Konieczna rezerwacja miejsc

Sprzedaż u kierowcy ograniczona. W przypadku biletu kupionego u kierowcy obowiązuje opłata dodatkowa (3 PLN). Zalecamy zakup biletu online lub w punktach sprzedaży. Kup z wyprzedzeniem, oszczędzaj i nie ryzykuj brak miejsca w autobusie!

Kup bilet

Kraków – Kościelisko

Zarezerwuj teraz

Katowice – Kościelisko

Zarezerwuj teraz

Mysłowice - Kościelisko

Zarezerwuj teraz

Sosnowiec - Kościelisko

Zarezerwuj teraz

Jaworzno - Kościelisko

Zarezerwuj teraz

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl