Odkryj piękno Tatr

Bezpośredni autobus do Doliny Chochołowskiej

Dolina Chochołowska to największa i najdłuższa tatrzańska dolina. Można ją poznawać pieszo, na rowerze lub zimą na nartach biegowych. Dla turystów polecamy spacer do schroniska na Polanie Chochołowskiej lub wędrówki na okoliczne tatrzańskie szczyty – takie jak Ornak lub Wołowiec.

chochłowska2inne chochołowska inne

Nowa linia z Krakowa lub Katowic

Autobusem teraz można dojechać bezpośrednio aż na sam początek Doliny Chochołowskiej.

Nie trać czasu na szukanie miejsca postojowego, zaoszczędź na kosztach parkowania i pojedź w Tatry wygodnie i ekologicznie transportem publicznym.

Wygodny dojazd pod sam początek Doliny Chochołowskiej
Wygodny dojazd pod sam początek Doliny Chochołowskiej
Przyjazd rano i powrót po południu
Przyjazd rano i powrót po południu
Bezpośrednie ekspresowe połączenie
Bezpośrednie ekspresowe połączenie
Zniżki dla dzieci, studentów, seniorów i grup już od 3 osób
Zniżki dla dzieci, studentów, seniorów i grup już od 3 osób
Oferta specjalna dla grup powyżej 15 osób - zapraszamy do kontaktu
Oferta specjalna dla grup powyżej 15 osób - zapraszamy do kontaktu
Zebra Bus

Rozkład jazdy

1 Maja - 30 Czerwca
1 Maja - 30 Czerwca

Konieczna rezerwacja miejsc - bilety na tę linię należy zakupić przed odjazdem autobusu (online lub w kasach biletowych). Sprzedaż u kierowcy ograniczona.

Do Chochołowa i Zakopanego
Od czwartku do niedzieli To połączenie jest obsługiwane w czwartki, piątki, soboty i niedziele oraz 01.05.
Katowice - Dworzec PKS
Odjazd
06:50
Mysłowice - Bończyka
07:00
Sosonowiec - Niwka Kościół
07:05
Jaworzno - Osiedle Stałe
07:15
Jaworzno - Leopold
07:18
Kraków - Terminal autobusowy Podgórze SKA - peron 8
08:25
Czarny Dunajec - Droga Wojewódzka
10:00
Chochołów - Kościół
10:07
Chochołowskie Termy - Parking
10:10
Witów - Szkoła
10:13
Witów - Witów Ski
10:15
Dolina Chochołowska - Skrzyżowanie
10:20
Kościelisko - Dolina Kościeliska
10:25
Zakopane - Krupówki (Targowica)
Przyjazd
10:35
Z Chochołowa i Zakopanego
Od czwartku do niedzieli To połączenie jest obsługiwane w czwartki, piątki, soboty i niedziele oraz 01.05.
Zakopane - Krupówki (Targowica)
Odjazd
15:55
Kościelisko - Dolina Kościeliska
16:05
Dolina Chochołowska - Skrzyżowanie
16:08
Witów - Witów Ski
16:13
Witów - Szkoła
16:15
Chochołowskie Termy - Parking
16:25
Chochołów - Kościół
16:28
Czarny Dunajec - Droga Wojewódzka
16:35
Kraków - Terminal autobusowy Podgórze SKA - peron 8
18:15
Jaworzno - Leopold
19:12
Jaworzno - Osiedle Stałe
19:15
Sosnowiec - Niwka Kościół
19:25
Mysłowice - Bończyka
19:30
Katowice - Dworzec PKS
Przyjazd
19:40

Bilety

Cennik

Cennik

Katowice - Dolina Chochołowska
Adult 34,90 zł
Child 17,20 zł
Kraków - Dolina Chochołowska
Adult 24,90 zł
Child 12,30 zł
Sosnowiec - Dolina Chochołowska
Adult 34,90 zł
Child 17,20 zł
Mysłowice - Dolina Chochołowska
Adult 34,90 zł
Child 17,20 zł
Jaworzno - Dolina Chochołowska
Adult 34,90 zł
Child 17,20 zł
Zniżki:

Zniżki:

discount_1
Dzieci poniżej 15 lat - 50% zniżki

Wymagany dokument poświadczający wiek dziecka - do okazania kierowcy.

discount_2
Studenci i uczniowe do 26 lat - 20% zniżki

Wymagana ważna legitimacja studencka lub uczniowska - do okazania kierowcy.

discount_3
Seniorzy powyżej 60 lat - 15% zniżki

Wymagany dokument poświadczający wiek - do okazania kierowcy.

discount_4
Zniżka grupowa od 3 osób - 25% zniżki dla całej grupy

W przypadku grupy 4-osobowej - 3+1 GRATIS. Zniżki można łączyć.

15
Grupowa oferta specjalna 15+ - tańszy przejazd

Grupy powyżej 15-osób zapraszamy do kontaktu z nami.

Gdzie kupić?

Gdzie kupić?

Bilet online
buy_icon_1 Kup bilet
Stacjonarne punkty sprzedaży
buy_icon_2 Sprawdź szczegóły
buy_icon_3
Konieczna rezerwacja miejsc

Sprzedaż u kierowcy ograniczona. W przypadku biletu kupionego u kierowcy obowiązuje opłata dodatkowa (3 PLN). Zalecamy zakup biletu online lub w punktach sprzedaży. Kup z wyprzedzeniem, oszczędzaj i nie ryzykuj brak miejsca w autobusie!

Kup bilet

Kraków - Dolina Chochołowska

Zarezerwuj teraz

Katowice - Dolina Chochołowska

Zarezerwuj teraz

Sosnowiec - Dolina Chochołowska

Zarezerwuj teraz

Mysłowice - Dolina Chochołowska

Zarezerwuj teraz

Jaworzno - Dolina Chochołowska

Zarezerwuj teraz

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl