Relaks w termach

Bezpośredni autobus do Chochołowa

Odkryj wyjątkowe miejsce na mapie Podhala – Chochołowskie Termy. Kompleks oferuje 30 basenów i beczek wypełnionych wodą termalną o właściwościach leczniczych i terapeutycznych. To największe takie termy w Polsce. Relaksując się w basenie z gorącą wodą można podziwiać niesamowitą panoramę Tatr.

chochołowskie termy1 chochołowskie termy2

Nowa linia z Krakowa, Śląska i Zagłębia

Nie ma to, jak po relaksie w gorącej wodzie wygodnie usiąść w autobusie, nie martwić się drogą i odpoczywać. Pojedź autobusem do Chochołowa i skorzystaj z kąpieli w wodzie siarkowej, solankowej, jodowanej, z hydromasaży lub innych zabiegów. Woda w Termach ma regenerujące działanie i pozytywnie wpływa na układ oddechowy, krążenie i skórę.

Korzystając z nowej linii nie martwisz się o miejsce parkingowe i możesz bez ograniczeń korzystać z szerokiej oferty gastronomicznej na miejscu.

Tylko u nas możliwość zakupienia tańszych wejściówek do Term
Tylko u nas możliwość zakupienia tańszych wejściówek do Term
Wygodny dojazd pod same termy
Wygodny dojazd pod same termy
Bezpośrednie ekspresowe połączenie
Bezpośrednie ekspresowe połączenie
Zniżki dla dzieci, studentów, seniorów i grup już od 3 osób
Zniżki dla dzieci, studentów, seniorów i grup już od 3 osób
Oferta specjalna dla grup powyżej 15 osób - zapraszamy do kontaktu
Oferta specjalna dla grup powyżej 15 osób - zapraszamy do kontaktu
Zebra Bus

Rozkład jazdy

1 Maja - 30 Czerwca
1 Maja - 30 Czerwca

Konieczna rezerwacja miejsc - bilety na tę linię należy zakupić przed odjazdem autobusu (online lub w kasach biletowych). Sprzedaż u kierowcy ograniczona.

Do Chochołowa i Zakopanego
Od czwartku do niedzieli To połączenie jest obsługiwane w czwartki, piątki, soboty i niedziele oraz 01.05.
Katowice - Dworzec PKS
Odjazd
06:50
Mysłowice - Bończyka
07:00
Sosonowiec - Niwka Kościół
07:05
Jaworzno - Osiedle Stałe
07:15
Jaworzno - Leopold
07:18
Kraków - Terminal autobusowy Podgórze SKA - peron 8
08:25
Czarny Dunajec - Droga Wojewódzka
10:00
Chochołów - Kościół
10:07
Chochołowskie Termy - Parking
10:10
Witów - Szkoła
10:13
Witów - Witów Ski
10:15
Dolina Chochołowska - Skrzyżowanie
10:20
Kościelisko - Dolina Kościeliska
10:25
Zakopane - Krupówki (Targowica)
Przyjazd
10:35
Z Chochołowa i Zakopanego
Od czwartku do niedzieli To połączenie jest obsługiwane w czwartki, piątki, soboty i niedziele oraz 01.05
Zakopane - Krupówki (Targowica)
Odjazd
15:55
Kościelisko - Dolina Kościeliska
16:05
Dolina Chochołowska - Skrzyżowanie
16:08
Witów - Witów Ski
16:13
Witów - Szkoła
16:15
Chochołowskie Termy - Parking
16:25
Chochołów - Kościół
16:28
Czarny Dunajec - Droga Wojewódzka
16:35
Kraków - Terminal autobusowy Podgórze SKA - peron 8
18:15
Jaworzno - Leopold
19:12
Jaworzno - Osiedle Stałe
19:15
Sosnowiec - Niwka Kościół
19:25
Mysłowice - Bończyka
19:30
Katowice - Dworzec PKS
Przyjazd
19:40
chochołowskie termy4
Tańsze wejściówki do Term dla naszych klientów! 6 godzin w cenie 3, a nawet taniej!

Klienci ZebraBus.pl mają szansę zakupić specjalne wejściówki na Chochołowskich Term. Kupując bilety do Term Chochołowskich wraz z biletem autobusowym, masz 6 godzin w termach w cenie 3 godzin, a nawet taniej!
Bilety ze zniżką można zakupić wyłącznie z biletem autobusowym - online za pośrednictwem systemu rezerwacji ZebraBus.pl lub w naszych stacjonarnych punktach sprzedaży. Oszczędzaj czas i pieniądze!

adult_ticket
Dorosły (sezon niski)
56.00zł 59.00zł
adult_ticket
Dorosły (sezon wysoki)
65.00zł 69.00zł
child_ticket
Dzieci (sezon niski)
37.00zł 39.00zł
child_ticket
Dzieci (sezon wysoki)
47.00zł 49.00zł
students_icon
Student (sezon niski)
50.00zł 59.00zł
students_icon
Student (sezon wysoki)
59.00zł 69.00zł
seniors_icon
Senior (sezon niski)
46.00zł 49.00zł
seniors_icon
Senior (sezon wysoki)
56.00zł 59.00zł
Kup bilet z wejściówką Szczegóły

Bilety

Cennik

Cennik

Katowice - Chochołowskie Termy
Adult 34,90 zł
Child 17,20 zł
Kraków - Chochołowskie Termy
Adult 24,90 zł
Child 12,30 zł
Mysłowice - Chochołowskie Termy
Adult 34,90 zł
Child 17,20 zł
Sosnowiec - Chochołowskie Termy
Adult 34,90 zł
Child 17,20 zł
Jaworzno - Chochołowskie Termy
Adult 34,90 zł
Child 17,20 zł
Zniżki:

Zniżki:

discount_1
Dzieci poniżej 15 lat - 50% zniżki

Wymagany dokument poświadczający wiek dziecka - do okazania kierowcy.

discount_2
Studenci i uczniowe do 26 lat - 20% zniżki

Wymagana ważna legitimacja studencka lub uczniowska - do okazania kierowcy.

discount_3
Seniorzy powyżej 60 lat - 15% zniżki

Wymagany dokument poświadczający wiek - do okazania kierowcy.

discount_4
Zniżka grupowa od 3 osób - 25% zniżki dla całej grupy

W przypadku grupy 4-osobowej - 3+1 GRATIS. Zniżki można łączyć.

15
Grupowa oferta specjalna 15+ - tańszy przejazd i wejściówki

Grupy powyżej 15-osób zapraszamy do kontaktu z nami.

Gdzie kupić?

Gdzie kupić?

Bilet online
buy_icon_1 Kup bilet
Stacjonarne punkty sprzedaży
buy_icon_2 Sprawdź szczegóły
buy_icon_3
Konieczna rezerwacja miejsc

Sprzedaż u kierowcy ograniczona. W przypadku biletu kupionego u kierowcy obowiązuje opłata dodatkowa (3 PLN). Zalecamy zakup biletu online lub w punktach sprzedaży. Kup z wyprzedzeniem, oszczędzaj i nie ryzykuj brak miejsca w autobusie!

Kup bilet

Kraków - Chochołowskie Termy

Zarezerwuj teraz

Katowice - Chochołowskie Termy

Zarezerwuj teraz

Mysłowice - Chochołowskie Termy

Zarezerwuj teraz

Sosnowiec - Chochołowskie Termy

Zarezerwuj teraz

Jaworzno - Chochołowskie Termy

Zarezerwuj teraz

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl