Długi weekend czerwcowy w Zakopanem. Autobus Katowice – Zakopane

Czerwiec 6, 2020

W czerwcu długi weekend warto spędzić w górach. W 2020 roku można wyjechać już 11 czerwca (czwartek) i zostać na Podhalu do 14 czerwca (niedziela). Wykorzystując tylko jeden dzień wolnego możesz pozwolić sobie na 4 dni odpoczynku. Po wielu tygodniach spędzonych  w domu warto wybrać się w okolice Zakopanego.  ZebraBus oferuje bezpośredni przejazd ze Śląska w Tatry. Zobacz jak wygląda góralska procesja z okazji Bożego Ciała i rozpocznij weekendowe zwiedzanie Polski razem z nami.

Zobacz listę naszych przystanków    KUP BILET

Z Katowic, Sosnowca i Jaworzna można bez przesiadek dojechać do najpiękniejszych miejscowości w górach. Godziny odjazdów przygotowane są w ten sposób, że możesz też zdecydować się na jednodniową wycieczkę. Wyjazd ze Śląska jest w godzinach porannych, a kurs powrotny z Zakopanego wyjeżdża popołudniu. Przez 6 godzin w Zakopanem lub na szlaku w Tatrach możesz odpocząć od zgiełku codzienności. Jeśli planujesz zostać kilka dni skorzystaj z naszej listy sprawdzonych miejsc na Podhalu.

Polecamy na Podhalu     KUP BILET

Katowice – Zakopane i okolice

ZebraBus na trasie Katowice – Zakopane zatrzymuje się również w miejscowościach, które są popularne wśród sympatyków gór. Możesz na przystanek końcowy swojej podróży wybrać miasteczka tj. Raba Wyżna, Czarny Dunajec, Podczerwone, Chochołów, Witów, Dolina Chochołowska oraz Kościelisko. Zatrzymujemy się w miejscach z których łatwo trafisz na szlak.

Zdecyduj się na wyjazd już dzisiaj!

SPRAWDŹ CENY PRZEJAZDU Z TWOJEGO MIASTA    KUP BILET