Wznawiamy codzienne kursy ze Śląska i Zagłębia na Podhale

Czerwiec 18, 2020

Linia ZebraBus z Katowic do Zakopanego od 19 czerwca (2020 r.) kursować będzie codziennie. Od poniedziałku do niedzieli odwiedzić będzie można zarówno Kraków, Zakopane jak i okoliczne miasta. Zatrzymujemy się na Śląsku i w Zagłębiu w miastach takich jak Katowice, Sosnowiec i Jaworzno. Bez przesiadek można dojechać codziennie do górskich miejscowości m.in. Witowa, Kościeliska, Chochołowa oraz Zakopanego.

Dla osób planujących zrelaksować się w Chochołowskich Termach posiadamy specjalną ofertę dzięki której przejazd i wstęp na wody termalne jest w korzystniejszej cenie. Nasz rozkład jazdy pozwala na 5-godzinny odpoczynek wśród ponad 30 basenów.

Od lipca uruchomiony będzie dodatkowy kurs oraz przedłużamy linię o miasta Bytom i Tarnowskie Góry.

Dlaczego warto podróżować w tygodniu?

 

  • Wyjazd w turystyczne kierunki w tygodniu to okazja do zwiedzania atrakcji bez oczekiwania w długich kolejkach. Dzięki połączeniu autobusowemu pomiędzy Śląskiem, a Małopolską można odwiedzić Kraków, Chochołowskie Termy oraz Zakopane i okoliczne wsie.   SPRAWDŹ GDZIE JEŹDZIMY

 

  • Zwiedzaj Kraków za darmo – w dniach powszednich wiele miejsc proponuje darmowy wstęp. Między innymi w tygodniu bez biletu można odwiedzić Podziemia Kościoła św. Wojciecha, Muzeum Archeologiczne, MOCAK Muzeum Sztuki Współczesnej, Podziemia Rynku, Muzeum Historyczne.

 

  • W tygodniu jest mniej turystów na szlakach górskich. W weekendy w górach często można zauważyć turystów spacerujących rekreacyjnie. Wakacje sprzyjają górskim wypadom rodzinnym co niekoniecznie pozwala odpocząć osobom, które w górach chcą poczuć naturę i zaznać spokoju. Również z powodu panujących zasad bezpieczeństwa lepiej unikać dużych zgromadzeń np. przy schroniskach. Warto zarezerwować bilet w tygodniu, by uniknąć przebywania w tłumie.

 

  • Relaksuj się w Chochołowskich Termach bez czekania w kolejce. Oprócz tańszego biletu wstępu zakupionego wraz z przejazdem ZebraBus możesz zyskać jeszcze pewność, że w strefie basenów będzie spokojniej niż w weekend. Warto zrobić sobie w tygodniu jeden dzień na relaks i spędzić 5 godzin w ciepłej wodzie w ponad 30 basenach, które znajdują się na teremie Chochołowskich Term. Nasz przystanek znajduje się przy wejściu i stamtąd odbiera pasażerów.   SPRAWDŹ OFERTĘ PRZEJAZD+BILET WSTĘPU 

 

  • Tańsze noclegi na wypoczywających w tygodniu. Decydując się na spędzenie kilku nocy w okolicy Zakopanego możesz zaoszczędzić! Często miejsca oferujące noclegi w tygodniu oferują niższe niż weekendami ceny. Bezpośrednio z miast Katowice, Sosnowiec, Jaworzno i Kraków dojeżdżamy do miasteczek i wsi tj. Bukowina Tatrzańska, Chochołów, Czarny Dunajec, Koniówka, Kościelisko, Raba Wyżna oraz Witów.

  Sprawdź rozkład jazdy i zobacz ceny biletów